Virtuálne sídlo

Viac informácií čo je to virtuálne sídlo a pre koho je určené nájdete na tejto stránke.

Čo to je virtuálne sídlo?

Virtuálne sídlo je služba ktorá zabezpečí sídlo pre novo založené spoločností, alebo aj staršie spoločnosti. Je to služba ktorá šetrí Vaše náklady. Túto službu môžme označiť aj ako virtuálna kancelária alebo aj registračné sídlo.

Pre koho je virtuálne sídlo určené?

Podľa zákona musí mať každá firma sídlo určené na styk s úradmi a verejnosťou. Je nutný súhlas vlastníka nehnuteľnosti. Trvalý pobyt nie je postačujúci, ak nie ste vlastníkom nehnuteľnosti.

Aké sú výhody ?

Získajte prestížnu adresu, ktorá zaujme vašich pracovných partnerov ale i potencionálnych obchodných partnerov. V cene je zahrnutý prenájom priestorov s možnosťou základných administratívnych služieb (telefónne číslo, pošta).

Nechcete už podnikať a máte s.r.o., a.s. alebo akúkoľvek inú spoločnosť na podnikanie:

V prípade,že spoločnosť má záväzky nevadí tím extérnych právnikov Vám poradi rýchlu,účinnú formu likvidácie a zrušenia obchodnej spoločnosťi bez právnych následkov.Tím právnikov má pre vás zákonné a legálne riešenie na každú situáciu , neváhajte nás kontaktovať. Pomôžeme aj tým ktorý majú exekúcie a obchodný zákonník im dal stopku na prevod obchodného podielu. Tím právnikov riešenie aj na túto situáciu.

 

Riešime spoločnosťi na uzemí Slovenskej republiky na mieste podnikania nezáleží.